FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PRO APO KUNDRA DENIMIT ME VDEKJE??

Shko poshtë 

a jeni pro a kundra denimit me vdekje
PRO
50%
 50% [ 3 ]
KUNDRA
17%
 17% [ 1 ]
SE DI
33%
 33% [ 2 ]
Totali i votave : 6
 

AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: PRO APO KUNDRA DENIMIT ME VDEKJE??   Sun 22 Feb - 18:05

JENI PRO APO KUNDRA DENIMIT ME VDEKJE??

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
NINNA

avatar

Numri i postimeve : 172
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

MesazhTitulli: Re: PRO APO KUNDRA DENIMIT ME VDEKJE??   Sun 22 Feb - 18:19

kunder.............;percfardolloj arsye nuk mendoj se dikush ka te drejten ti mari jeten dikujt tjeter............
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: PRO APO KUNDRA DENIMIT ME VDEKJE??   Sun 22 Feb - 21:15

Votova s'e di sepse jam natyre dilematike plus qe eshte ceshtje mbi te cilen mund te diskutohet pa i gjetur dot fund!

Di nje rast kur dikush u denua me denim me vdekje, u ekzekutua dhe me pas doli se kish qene i pafajshem - te gjithe u nxituan ne gjykim dhe bene nje gabim te pakthyeshem.

Ka raste plot qe kriminele nga me brutalet e me gjakftohtet dalin pa lagur dhe e shtyjne jeten mire e bukur ne burg deri sa dalin perseri.

Shembujt me lart jane te padrejte ndaj per te vendosur denimin me vdekje ne nje vend duhet te jesh i bindur se sistemi i drejtesise eshte totalisht i paster dhe i pakorruptuar...

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
Whatever
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 225
Age : 30
Localisation : sdu ncuk sdu ncuk..
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: PRO APO KUNDRA DENIMIT ME VDEKJE??   Sun 22 Feb - 21:20

Votova se di,nfact jam shum i ashper per krimin e cdo lloj forme ,nje pedofil femijesh gjykohet me trajtim e izolim si i semure qe nderkohe un dua denimin me vdekje per kto tipa,poor jo disa shtete i shenojne si te semure qe kane nevoje per trajtim..
pastaj jam kundra denimit me vdekje per sa i perket anes fetare,jeten ta jep ai lart e ai ka te drejte te ta mari! bohh se di...ka momente qe jam dakort se frika ndikon te njerezit po pra se di se di..

_________________
Post "A small taste of the big sleep - The anasthetic from which none come round''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: PRO APO KUNDRA DENIMIT ME VDEKJE??   Wed 4 Mar - 14:14

PRO jam dakort - ok

_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
darkina
MODERATOR
MODERATOR
avatar

Numri i postimeve : 195
Localisation : alla fine dei tempi
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: PRO APO KUNDRA DENIMIT ME VDEKJE??   Sun 8 Mar - 16:28

Un jam super paqesore por me thoni ju si mund te mos denohen me vdekje personat qe sterminojn popuj te tere, famiglie te tera? si mund te mos denosh me vdekje personat qe perdhunojne femijet dhe i massakrojn? si mund te mos denosh me vdekje dike qe perbuz jeten e dikujt tjeter? Un nuk mundem ti fal keshtu qe jam PRO DENIMIT ME VDEKJE. Saper ate qe tha lunatik mbi personat qe gjykohen si fajtor dhe dalin te pafajshem nuk ke cfare ti besh, gjithmone ne te gjitha kohrat ka persona qe me dashje apo pa dashje jan sakrifikuar e sakrifikohen cdo dite per te kuptuar qe drejtesia exsiston edhe se nuk esht dicka PERFEKTE.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://angelsblow.spaces.live.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PRO APO KUNDRA DENIMIT ME VDEKJE??   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PRO APO KUNDRA DENIMIT ME VDEKJE??
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: SONDAZHE-
Kërce tek: