FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I ati i shkruan Bjordit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: I ati i shkruan Bjordit   Mon 23 Feb - 2:03Big Brother i ka rezervuar Bjordit një surprizë jo të zakontë: një letër nga i ati. Ajo u lexua për publikun gjatë spektaklit, nga Arbana, por edhe Bjordi do të ketë mundësi, pas aprovimit të së ëmës, ta lexojë atë. I ati e ka braktisur Bjordin kur ky ishte fare i vogël dhe që atëherë Bjordi nuk ka patur asnjë kontakt me të. Në letër ai i shpjegonte të birit arsyet që e kishin çuar në një veprim të tillë. Ai kishte qenë i alkoolizuar dhe kjo kishte qenë vetëm një nga pasojat, por sigurisht më e rënda. Por ai tashmë kishte ndryshuar, kishte hequr dorë nga pija prej vitesh dhe kishte kuptuar shumë nga gabimet e tij. Ai i shkruante gjithashtu se e kishte ndjekur këto kohë në Big Brother dhe se Bjordi i ishte dukur një djalë i mrekullueshëm, meritë e padiskutueshme kjo edhe e Antonetës, të ëmës së tij. “Me fatin nuk bëhen biseda paraprake, - përfundonte i ati i Bjordit letrën e tij, duke cituar Hygonë, - është mbreti fat ai që na bën ose fatlum ose fatkeq!”

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
flammableclea

avatar

Numri i postimeve : 59
Registration date : 20/02/2009

MesazhTitulli: Re: I ati i shkruan Bjordit   Wed 25 Feb - 18:23

Antoneta paska qene e hurit dhe e litarit me pak llaf...cudi si i ka dale djali pa mire...po edhe ky i ati kur ka pare te birin ne Tv u kujtua me i shkrujt leter apo show televiziv eshte edhe ky...

I ati ka pas tere keto vite mundesi per ta takuar dhe per ti shkruar nje qind mije letra...tani shfrytezohet nga Top Channel dhe behet nje super show(rrezik e ftojne ne studio te atin e tij) se keshtu rrisin dhe audiencen...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: I ati i shkruan Bjordit   Thu 26 Feb - 16:14

O Ariel, mfal mfaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal.... ta fshiva postimin pa dashje.... uaaaaa me fal te luteeeeemmm..... sad

DO VRAS VETEN dajak

uaaaa.... amon thuje dhe iher ate qe dije per robt e biordit se ishte me interes... u mu thafshin duart muaaaa... nerva

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: I ati i shkruan Bjordit   Thu 26 Feb - 22:08

Lunatic shkruajti:
O Ariel, mfal mfaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal.... ta fshiva postimin pa dashje.... uaaaaa me fal te luteeeeemmm..... sad

DO VRAS VETEN dajak

uaaaa.... amon thuje dhe iher ate qe dije per robt e biordit se ishte me interes... u mu thafshin duart muaaaa... nerva

S'KA GJO MI YLLO. MOS E KI PISHMAN HIC santa

_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: I ati i shkruan Bjordit   Thu 26 Feb - 23:00

S'e me iku truni sot kur e bona gabimin... Sad

Ta them une shkurtimisht: Ideja ishte qe Arieli e njifka edhe baben edhe momen e Biordit dhe tek kjo familje ze ven shprehja qe nga trendafili del ferra dhe nga ferra del trendafili. Mesa duket Biordi eshte rasti i dyte! bravo

Ky eshte si rrush perfundimisht!_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
Whatever
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 225
Age : 30
Localisation : sdu ncuk sdu ncuk..
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: I ati i shkruan Bjordit   Fri 27 Feb - 0:09

Ehh nga familja babes jane rob tmire..i kam tmit kto mezint! Mgjths kam shoqeri me gocen e xhait ktit bjordit e kam pas nklase ! Me mbiemer mezini jane familje nderume ndr gjith mezini per ato qe jane venali flas..mgjths ky biordi babe babe esht ky..suksese bjordi hajt suksese Laughing

_________________
Post "A small taste of the big sleep - The anasthetic from which none come round''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: I ati i shkruan Bjordit   Fri 27 Feb - 12:14

ASHTU ESHTE, MEZINET NE DURRES JANE NJEREZ SHUME TE MIRE. TE RESPEKTUAR, NDRYSHE NGA FAMILJA E ANTONETES QE JANE - BABE BABE KU PO SHKON...HAHAHAHAHAHAAA

PO BABA BJORDIT, AI VETE MOS E PYT MO.POR JA NJOHIM DHE XHAXHAIN DHE FISIN, NJEREZ TE MIRE

BUJARI VETE, PIJANEC, MASHTRUES KLASIK HAHAHAHA BURGAXHI NE KOHEN E ENVERIT,
ALLAH ALLAH MO. HAHAHAHAHAAAA
SA KEMI QESH KUR KEMI NIGJU LETREN. UNE THASH DO JA KET DHON NDONJE SHKRIMTARI SE S'KA MUNDESI, - JO RI - THA BURRI - E KA SHKRUJT VET. E KE IDENE TI M'THA SE KUSH ESHT BUJARI APO JO, EDHE BERLUSKONIT JA PRISH MENDJEN HAHAHAHAA. MASHTRUS I PAPAM.
I THASHE - A THU ME VERTE KA BO KTHESE zgerdhihu . THA BURRI - PER ZOTIN DERI PARA DY VJETESH QE E KAM TAKU NE MYNIH JO NJIHER, VETEM NQS JA BON BJORDI zgerdhihu

ESHTE AJO QE THOTE LUNA - NGA FERRA DEL TRENDAFILI. cool
MUA PERSONALISHT ME PELQEN BJORDI SHUME. SHUME I ZGJUAR DHE I SHKATHET.
MAROJ FARE KUR E VEN NE LOJE ATE ADELAJDEN DHE BEN SIKUR NUK DI SHQIPEN MIRE. zgerdhihu
DERI TANI CUN FIX. AI LABI VOGEL SHUME AMBICIOZ.

_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: I ati i shkruan Bjordit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
I ati i shkruan Bjordit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: BIG BROTHER-
Kërce tek: