FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KRYENGRITJE NE PALLAT.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: KRYENGRITJE NE PALLAT.   Mon 23 Feb - 17:59

AQ SHUME E KAM VRARE MENDJEN PER EMRIN E QETSORIT.....
PAPRITUR MU KUJTUA FILMI "KRYENGRITJE NE PALLAT"
ME QETSOR DIKTATORIN DHE ERLEHT MENDJELEHTIN.

KISHA SHUUUUUME VITE PA E PARE, MOS TE THEM QEKUR ISHA 5 VJEC.



_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: KRYENGRITJE NE PALLAT.   Mon 23 Feb - 20:04

uaaaa... hahahhaa sa kisha pa e pa ket filmin... hahahhaa
lepurushi babit qetsori, se kishte bo vezen e kuqe... hahahahaha

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
 
KRYENGRITJE NE PALLAT.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: KINEMATOGRAFI-
Kërce tek: