FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili eshte aktori ose aktorja juaj i/e preferuar?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
flammableclea

avatar

Numri i postimeve : 59
Registration date : 20/02/2009

MesazhTitulli: Cili eshte aktori ose aktorja juaj i/e preferuar?   Tue 24 Feb - 17:52

Na tregoni se cili eshte aktori/ja preferuar dhe perse e pelqeni ju ate?
Ne pergjithsi parapelqeni me shume aktore te huaj apo shqiptare???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
darkina
MODERATOR
MODERATOR
avatar

Numri i postimeve : 195
Localisation : alla fine dei tempi
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili eshte aktori ose aktorja juaj i/e preferuar?   Tue 24 Feb - 18:38

Al Pacino
Robert De Niro
2 mostri sacri te cinemas per interpretazionet e tyre si psh: Il padrino dhe La sfida
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://angelsblow.spaces.live.com
 
Cili eshte aktori ose aktorja juaj i/e preferuar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: KINEMATOGRAFI-
Kërce tek: