FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare lloj telefoni perdorni?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
flammableclea

avatar

Numri i postimeve : 59
Registration date : 20/02/2009

MesazhTitulli: Cfare lloj telefoni perdorni?   Thu 26 Feb - 17:46

Na tregoni pak mbi celularet tuaj, cfare marke jane ato dhe cfare opcionesh kane?
Ju pelqen te mbani celulare te thjeshte apo kerkoni ato qe jane me shume opcione?


Po e nis vete e pare...
Une kam nje Nokia E51 e kam blere tani pasi mu prish ai i pari qe s'kishte asnje lloj opcioni per vec faktit qe merrte dhe kryente thirrjet...nuk jam manjake e teknolgjise por tani me ka hyre ne qejf ta perdor celularin edhe si nje kompjuter te vogel...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare lloj telefoni perdorni?   Thu 26 Feb - 20:19

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............ flammaaaaaaa, cel si une............. si zog i trem

Do vdes une per Nokian timeeeeeeeeeee.......... E adhuroj perfundimisht! kith e puth fort mqs ra fjala... Laughing_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
Whatever
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 225
Age : 30
Localisation : sdu ncuk sdu ncuk..
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare lloj telefoni perdorni?   Thu 26 Feb - 23:20

Tashi kam ket...full touch! per mp3 eshte shum i mire se per gjo tj se perdor shum!


kurse ky eshte ex tel qe kisha.. merzit bo derr_________________
Post "A small taste of the big sleep - The anasthetic from which none come round''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare lloj telefoni perdorni?   Thu 26 Feb - 23:26

Ah, nqs flasim per exa une kam pas ket... e kam akoma po s'e perdor... se si mduket para nokias... Very Happy


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
MIDNIGHT
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 64
Age : 38
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare lloj telefoni perdorni?   Fri 27 Feb - 1:24

nuk mbaj eshte shume i perhapur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare lloj telefoni perdorni?   Fri 27 Feb - 18:55

PER MOMENTIN KAM DY- SAMSUNG OMNIA DHE NOKIA XPRESS MUSIC .

EKZAKT KETO.
_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare lloj telefoni perdorni?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare lloj telefoni perdorni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: TEKNOLOGJIA DHE INTERNETI-
Kërce tek: