FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BISEDA TE NDRYSHME

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: BISEDA TE NDRYSHME   Fri 27 Feb - 19:08

AMON KUSH E PA TOP SHOW-N ME ATE "PROFETEN" E VETEMERUAR ANILEN.

O ZOT O ZOT, PO C'JANE KETA NJEREZ BUDALLENJ MO QE BESOJNE ATE MASHTRUESE...

_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: BISEDA TE NDRYSHME   Thu 5 Mar - 16:10

ca thu ri ca thu ri ca thu ri ca thu ri ca thu ri ca thu ri ca thu ri ca thu ri

O QAFSHA T'GJITH MA HOQI TRUNIN KJO MU RIIIIIIIIIIIIIIIIIII INAT INAT nerva

CA JAN KETO PSIKOPATE QE I LE SHTETI KAQ TE LIRE, TE TALLEN ME NJEREZIT E SHKRETE INJORANTE,

SE I ZGJUTI E DENONCON DIREKT E NE PSIQATRI.

AMON PO PATET DURIM NIGJOJENI DERI NE FUND.

KLONES DO JA THEM KE VESHI PASI TA DEGJOJE TE GJITHE, SE KE ME KUJTON KJO,
DMTH SIMPTOMAT E KESAJ. QE ESHTE FAZA ME E RENDE E SKOZOFRENISE,
DELUZIONI I MADHESHTISE.
_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.


Edituar për herë të fundit nga ARIEL në Thu 5 Mar - 16:16, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: BISEDA TE NDRYSHME   Thu 5 Mar - 16:13
_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: BISEDA TE NDRYSHME   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
BISEDA TE NDRYSHME
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: X-Files - Fenomene Paranormale-
Kërce tek: