FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PESHA IDEALE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: PESHA IDEALE   Wed 4 Mar - 16:42

KY ESHTE LINKU KU MUND TE KALKULONI PER TE DITUR PESHEN TUAJ IDEALE

http://www.halls.md/ideal-weight/body.htm

_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: PESHA IDEALE   Wed 4 Mar - 17:27

REZULTATI IM

PESHA IDEALE --- 54 kg

REKOMANDIMI --- 47 kg - 62 kg

MASA TRUPORE --- MEDIUM


Me duhet te heq 3 kg.

_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: PESHA IDEALE   Wed 4 Mar - 20:17

Une:

Pesha ideale - 58 kg
Rekomandimi - 56-73 kg
Masa - Medium


Duhet me hum dy kile i bi...
Me llogaritje mire dal une, po duhet me u kalit icik se jam lluqe fare... :S

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PESHA IDEALE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
PESHA IDEALE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: MODA - ESTETIKA - FITNESS-
Kërce tek: