FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 IMAZHE HUMORISTIKE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: IMAZHE HUMORISTIKE   Thu 19 Feb - 14:55

Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Whatever
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 225
Age : 30
Localisation : sdu ncuk sdu ncuk..
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: IMAZHE HUMORISTIKE   Thu 19 Feb - 15:06

Very Happy
p.s Editoj what bosi! napra

_________________
Post "A small taste of the big sleep - The anasthetic from which none come round''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: IMAZHE HUMORISTIKE   Thu 19 Feb - 16:54

Pranej s'shofkam gjo imazhe une ee... Laughing

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
darkina
MODERATOR
MODERATOR
avatar

Numri i postimeve : 195
Localisation : alla fine dei tempi
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: IMAZHE HUMORISTIKE   Tue 24 Feb - 20:12

wawwwwwwwwwww edhe me ven syze si gjeke dot imaginet ktuja INAT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://angelsblow.spaces.live.com
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: IMAZHE HUMORISTIKE   Fri 6 Mar - 15:31


_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: IMAZHE HUMORISTIKE   Fri 6 Mar - 15:35biiiiiiiiiiiiir, u plaka tu pi kafen vetem.. habitem habitem

_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: IMAZHE HUMORISTIKE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
IMAZHE HUMORISTIKE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: HUMORI-
Kërce tek: