FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 "Engjej dhe djaj" - Filmi se shpejti!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: "Engjej dhe djaj" - Filmi se shpejti!   Sat 21 Feb - 4:21

Nga 15 Maji ne kinemate amerikane!


TRAILERRikthehet Robert Langdon, kesaj radhe ne kerkim te nje vellazerie te fshehte te quajtur Illuminati.
Papa sapo ka vdekur dhe 4 Kardinale te tjere kandidojne per ta zevendesuar.
Megjithate, te katert rrembehen para ceremonise dhe vriten ne menyre cnjerezore nje nga nje.
Se bashku me Vittoria Vetran, te bijen e nje fizikanti te vrare - Leonardo Vetra, simbolisti Langdon do te pershkoje Vatikanin duke ndjekur gjurmet e fshehta te vellazerise qe vrasesi le ne altaret e 4 elementeve jetesore: Toka, Era, Zjarri dhe Uji.

Libri, tashme i sjelle ne ekran, eshte vazhdim i best seller-it te shume perfolur "Kodi Da Vinci" i Dan Brown.Burimi: The Internet Movie Database

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
darkina
MODERATOR
MODERATOR
avatar

Numri i postimeve : 195
Localisation : alla fine dei tempi
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: "Engjej dhe djaj" - Filmi se shpejti!   Tue 24 Feb - 18:43

Kam pare dhe 1 film tjeter shum te ngjashem me kte por s'me kujtohet titulli.
Shumica e ktyre filmave gjysem horror mund te themi ngjasojn shum.
Lunce video nuk del po nga titulli dhe permbledhja jote dola ne kte konkluzion ironic geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://angelsblow.spaces.live.com
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: "Engjej dhe djaj" - Filmi se shpejti!   Tue 24 Feb - 20:09

darkina shkruajti:

Lunce video nuk del po nga titulli dhe permbledhja jote dola ne kte konkluzion ironic geek


Kliko dy here mbi video qe te te dale direkt ne YouTube sepse kane caktivizuar 'embedding" dmth nuk hapet neper faqe forumesh ose faqe te ngjashme.

Ky film i ngjan shume Kodit Da Vinci sepse ne fund te fundit vazhdim i tij eshte...
Me zor po pres te vije ne Shqiperi..... pas dy vitesh ndoshta... tu honger thonjt lik

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: "Engjej dhe djaj" - Filmi se shpejti!   Sat 7 Mar - 14:05

une sapo kam nisur faqen e parete ketij libri ...shpresoj te jete terheqes .... zgerdhihu

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "Engjej dhe djaj" - Filmi se shpejti!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"Engjej dhe djaj" - Filmi se shpejti!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: KINEMATOGRAFI-
Kërce tek: