FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:16

Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:17

[/b]Nje engjell shkon tek nje djale qe kishte qene i mire gjate gjithe jetes se tij dhe i thote se zoti kishte vendosur qe si cmim per sjelljen e tij te mire ta linte te zgjidhte midis pasurise, bukurise e zgjuarsise.
Djali pa u menduar gjate zgjodhi zgjuarsine.
Te nesermen i tregon shokeve te tij per ate qe i kishte ndodhur. Njeri prej shokve i kerkon qe t'i thoshte ndonje gje, ne menyre qe te kuptonte c'do te thoshte te ishe i zgjuar.
- Duhet te kisha zgjedhur pasurine !!!
[b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:19

Nje dite nje burre trokiti ne dere. Une hapa deren. Ai me pyeti se ku e kisha burrin. Une i thashe se ka dale. Atehere ai me mori, me coi ne krevat e beri seks me mua. - i thote Nadirja shoqes se vet Drites. - po zgjat gjithe keto kohe ky muhabet. E akoma se kam kuptuar se ca do ai njeri nga burri im !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:19

C'eshte nje gje e mbuluar ne te zi fillon me P mbaron me I?

Pergjigjje (mbrapsh): itfirp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:20

[b]Ishte nje bure qe kishte problem me penisin keshtu qe vete te doktori e i thote:
- Sme punon vegla.
Doktori i thote qe do nderruar dhe i ve nje prej druri. Pas ca kohesh kthehet ky dhe i thote:
- Doktor sme punon me.
- Mire - i thote doktori te veme nje prej hekuri.
Nje dite e merr ne telefon doktorin dhe e fton per dreke per nderin qe i kishte bere se vegla po punonte. Shkon doktori ne shtepi dhe sapo hyn i thote ky:
- Doktor ja gruaja ime ja dhe femijet pinoku dhe rrobokopi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:20

Takohen dy gjirokastrit dhe duke i dhene doren njeri-tjetrit i thote njeri prej tyre:
- Sa ore te bukur qe paske... Ku e ke blere ne ca dyqani?
- Se kam blere ne dyqan jo, por ma shiti babai para pak castesh se te vdiste.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:21

Kulmi shpejtesise eshte te dhjesesh nga kati peste dhe ta presesh ne kat te pare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:21

- O grua cfare kemi per mengjes?
- Byrek me spinaq - i thote gruaja.
Ne dreke:
- O grua cfare kemi per dreke se me griu uria?
- Sallate me lakra - i thote gruaja.
Ne darke:
- O grua cfare kemi per darke?
- Presh me qepe kemi - i thote gruaja, - lere fare se po iki te ha nje dore bar nga lulishtja - tha burri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:22

Sa here vinte papagalli ne bar i bertiste ariut qe ishte kamarier:
- Birre ketu, kurve muti.
E shikon njehere majmuni dhe i thote:
- Po ti s'ke frike nga ariu?
Pagallai tere pordhe i pergjigjet:
- As e caj fare.
- Mire - i thote majmuni - te vij dhe une me ty e i bejme si gangster.
Futen ne bar keta dhe i thote papagalli:
- O arri, birre, se te shkerdheva.
Fillon dhe majmuni:
- Birre, ketu ti me kurve.
Ariu i kap te dy dhe i hedh ne humnere. Papagalli shikon majmunin dhe i thote:
- Di te fluturosh?
- Jo - i thote majmuni...
- Po c'p.. some pate qe e shajte ariun?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:22

Nje grup turistesh shkojne ne amerike dhe vizitojne gradacelat. Papritur nje njeri duke fluturuar i rri mbi koke dhe ju thote:
- Amerika eshte vendi me i bukur ne bote. Ketu ajri te mban lart dhe te gjithe mund te fluturojne edhe ju.
Turistet me te degjuar kete hidhen nga gradacela. Te nesermen ne titujt e gazetave shkruhej: " SUPERMENI TALL BYTHEN ME TURISTAT"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:23

ishin mbledhur kafshet e pyllit qe nga elefanti e keshtu me radhe, dhe ja fillojne secili te tregoje nga nje barcalete. Fillon i pari luani dhe kur mbaroi se treguari te gjitha kafshet ja plasen se qeshuri me te madhe vetem gomari rrinte serioz dhe i menduar. Fillon i dyti ujku dhe kur mbaroi te gjitha kafshet ngelen me goje hapur nga te qeshurat, vetem gomari s'qeshte por mendonte. Ja merr lepri duke treguar anekdotat e tij dhe kafshet e pyllit sa sgordhen nga te qeshurat kurse gomari prape i menduar. Ja merr dhelpra per te treguar sa e nis pak ne fillim kur ja plas gomari se qeshuri:
- Po ti cpate - i tha luani - ajo se ka mbaruar akoma se treguari?
- Epo tani kuptova ate te paren fare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:23

mami, o mami po me behet shurra - i thote Beni vogel.
- Jo ashtu te keqen mami se eshte turp, kur te te behet shurra thuaj "me fishk?llehet". Mire te keqen mami?
- Mire - i thote Beni.
Ne darke vjen ne shtepi nje burre dhe i bie ziles. Vete Beni ta hapi deren dhe shikon kete burrin:
- O mami po ky burri kush eshte?
- Eshte nje shoku mamit mos ki merak.
Kur erdhi ora per te fjetur thote Beni:
- Ti xhaxhi do flesh me mua more vesh?
- Mire more Beni mire - thote burri.
Kur naten degjohet beni:
- O xhaxhi o xhaxhi mua me vjen per te fishkellyer..
- Po jo tani more Beni se eshte nate dhe na degjojne komshijte.
- Jo jo dua te fishkellej, dua te fishkellej se se mbaj dot...
- Mire Beni mire por fishkelle ketu te veshi xhaxhit ngadal? dhe ashtu sic di vete ? lehte lehte.
Dhe ja fillon Beni shurres piiiiiish.
- More Beni, por cfare ben more Beni se na grasite trute...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:23

ishte Aqifi ne nje pazar dhe duke psonisur aty leshon nje pordhe te vogel duke menduar se spo e degjon njeri. Aty prane e pa nje burre po nuk tha gje. Pas dy minutash ja leshon prape Aqifi nje pordhe pak me te forte, duke pare rreth e rrotull pa qe ky burri po e shikonte ne sy me nje shikim te rrepte. Aqifi u skuq dhe beri te ikte tutje kur shikon ky burri po e ndiqte nga mbrapa. Aqifi nxito dhe ai burri nxito mbas Aqifit. E pa Aqifi dhe ja leshon me vrap dhe ai burri me vrap pas Aqifit derisa e arriti. Aqifi ne ato momente i trembur ne kulm i pergjerohet:
- Aman po ca ke, psa me ndjek? Cfare te kam bere? Po te kam bere gje me fal.
- O shoku - i thote ky i lodhur nga vrapi duke marre fryme thelle, - aman tu befte vllai do ma tregosh ku e ke blere ate groshen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:49

Nje burre e nje grua po benin seks kur troket dera .
- Obobo burri, - thote gruaja .
Cohet me vrap kjo merr nje qese plehra, del tek dera dhe i thote burrit te vete.
-Shko hidh pak plehrat .
Ngrihet dashnori del nga dera qete qete dhe po mendonte rruges "Sa e zgjuar qe u tregua".
Ecen dhe pak dhe mberrin tek dera e shtepise se vete. Troket. Del gruaja e ketij me qese plehra ne dore dhe i thote:
- A do i hedhesh pak plehrat ?
Merr qesen ky dhe rruges po mendonte .
- Po kjo kurva ime, gjithe diten ne shtepi dhe nuk vete ti derdhi plehrat ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Lunatic
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 461
Age : 28
Localisation : Tironaaa...
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   Thu 19 Feb - 3:55

Admin shkruajti:
Nje grup turistesh shkojne ne amerike dhe vizitojne gradacelat. Papritur nje njeri duke fluturuar i rri mbi koke dhe ju thote:
- Amerika eshte vendi me i bukur ne bote. Ketu ajri te mban lart dhe te gjithe mund te fluturojne edhe ju.
Turistet me te degjuar kete hidhen nga gradacela. Te nesermen ne titujt e gazetave shkruhej: " SUPERMENI TALL BYTHEN ME TURISTAT"


ahahahahahahhahahahahahahaaaa e kam pas dite kete, shume e forte!
te gjitha shume gallate... hahahaahaaa.............

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit https://www.youtube.com/watch?v=90u1IV4dw8o
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
GALLATA ME PULLE E PA PULLE ......
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: HUMORI-
Kërce tek: