FRIENDS BANN!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Rrallohen bisedat neper celularë

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
flammableclea

flammableclea


Numri i postimeve : 59
Registration date : 20/02/2009

Rrallohen bisedat neper celularë Empty
MesazhTitulli: Rrallohen bisedat neper celularë   Rrallohen bisedat neper celularë I_icon_minitimeThu 26 Feb - 17:40

Britanikët më nuk përdorin celularët e tyre vetëm për thirrje, por çdo ditë e më shumë për dërgim të porosive, fotografim dhe shëtitje nëpër internet, kanë dëshmuar të dhënat e publikuara të martën.
Pothuajse 1.5 miliardë SMS në javë janë dërguar në Britani të Madhe në periudhën kohore në mes muajit janar dhe maj të këtij viti, ka deklaruar shoqata britanike Mobile Data Association (MDA).

Numri i porosive tekstuale është rritur për 30 për qind në krahasim me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar, pohon shoqata.

Më shumë se 10 milionë fotografi dhe porosi MMS janë shkëmbyer në javë, që paraqet rritje prej 30 për qind.

Numri i shfrytëzuesve të internetit mobil në mes muajit maj 2006 dhe majit 2008 është rritur prej 13 milionë në 16 milionë.

Telegrafi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
flammableclea

flammableclea


Numri i postimeve : 59
Registration date : 20/02/2009

Rrallohen bisedat neper celularë Empty
MesazhTitulli: Re: Rrallohen bisedat neper celularë   Rrallohen bisedat neper celularë I_icon_minitimeThu 26 Feb - 17:41

Po ju sa shpesh i perdorni celularet dhe per cfare i perdorni me shpesh???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ARIEL
Admin
Admin
ARIEL


Numri i postimeve : 528
Age : 55
Registration date : 18/02/2009

Rrallohen bisedat neper celularë Empty
MesazhTitulli: Re: Rrallohen bisedat neper celularë   Rrallohen bisedat neper celularë I_icon_minitimeFri 27 Feb - 19:04

GJITH DITEN. ME SHUME FLAS SESA SMS. ME SMS PERTOJ. ME MIRE ME GOJE SHPEJT E SHPEJT.

SMS I KAM VETEM PER URIME OSE KUR NUK ME PERGJIGJET PERSONI.

PER MUHABETET E GJATA PERDOR MSN.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Rrallohen bisedat neper celularë Empty
MesazhTitulli: Re: Rrallohen bisedat neper celularë   Rrallohen bisedat neper celularë I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rrallohen bisedat neper celularë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: TEKNOLOGJIA DHE INTERNETI-
Kërce tek: