FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sikur te isha me ty ne keto momente............

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NINNA

avatar

Numri i postimeve : 172
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

MesazhTitulli: Sikur te isha me ty ne keto momente............   Thu 19 Feb - 16:34

sikur te isha me ty ne keto momente sdo isha ne forum...........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 528
Age : 49
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sikur te isha me ty ne keto momente............   Fri 20 Feb - 18:19

DO BOJA GARA VRAPI ME NALLONE TYRYRY

_________________

NJERIU DUHET TE JETE FISNIK NE NDJENJA, I GATSHEM PER TE DHENE NDIHME DHE I MIRE NE SHPIRT. VETEM KETO E DALLOJNE NGA QENIET E TJERA TE GJALLA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
darkina
MODERATOR
MODERATOR
avatar

Numri i postimeve : 195
Localisation : alla fine dei tempi
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sikur te isha me ty ne keto momente............   Tue 24 Feb - 20:01

2 her kjo tem apo po me bejn syt mua??????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://angelsblow.spaces.live.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha me ty ne keto momente............   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sikur te isha me ty ne keto momente............
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: LOJRA ME LOJNA-
Kërce tek: