FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SIKUR TA DIJA QE...........

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NINNA

avatar

Numri i postimeve : 172
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

MesazhTitulli: SIKUR TA DIJA QE...........   Sat 21 Feb - 13:15

Sikur ta dija qe egzistonit ju do ju kerkoja me shpejte..............;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
darkina
MODERATOR
MODERATOR
avatar

Numri i postimeve : 195
Localisation : alla fine dei tempi
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: SIKUR TA DIJA QE...........   Tue 24 Feb - 18:56

Sikur ta dija qe kjo jete ka dhe refuzime, do i martoja mammin ku ta kishte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://angelsblow.spaces.live.com
Admin
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 367
Registration date : 22/01/2009

MesazhTitulli: Re: SIKUR TA DIJA QE...........   Tue 24 Feb - 18:57

SIKUR TA DIJA QE NJERZIT JANE KAQ TE POSHTER DO I SHA ME E KUJDESSHME

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://miqesia.keuf.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SIKUR TA DIJA QE...........   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SIKUR TA DIJA QE...........
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: LOJRA ME LOJNA-
Kërce tek: