FRIENDS BANN!!!

NO ENTRY ....SPIUNAT ....
 
ForumRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sikur te isha me ty ne keto momente............

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NINNA

avatar

Numri i postimeve : 172
Age : 29
Registration date : 19/02/2009

MesazhTitulli: Sikur te isha me ty ne keto momente............   Sat 21 Feb - 12:53

sikur te isha me ty ne keto momente sdo mendoja asgje..............
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
darkina
MODERATOR
MODERATOR
avatar

Numri i postimeve : 195
Localisation : alla fine dei tempi
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sikur te isha me ty ne keto momente............   Tue 24 Feb - 19:53

Sikur te isha me ty kto momente do te hapja zemren dhe do te beja pjesemarres te gezimeve te mia Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://angelsblow.spaces.live.com
nIkla

avatar

Numri i postimeve : 26
Registration date : 19/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sikur te isha me ty ne keto momente............   Thu 26 Feb - 17:26

sikur te isha me ty ne keto momente do te beja te kuptoje je impulsi im xhan xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
darkina
MODERATOR
MODERATOR
avatar

Numri i postimeve : 195
Localisation : alla fine dei tempi
Registration date : 18/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sikur te isha me ty ne keto momente............   Sun 8 Mar - 16:38

Do flisnim ne menyren tone..... respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://angelsblow.spaces.live.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sikur te isha me ty ne keto momente............   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sikur te isha me ty ne keto momente............
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
FRIENDS BANN!!! :: LOJRA ME LOJNA-
Kërce tek: